Перенести сайт з Тільди

Перенесіть Ваш сайт на український сервіс Besite

Після широкомасштабного нападу рф на Україну, більшість Українських підприємців, які користуються російським сервісом Тільда, почали шукати альтернативні майданчики для свого сайту. Український конструктор сайтів Besite, розроблений та зареєстрований в Україні, пропонує Вам такий майданчик та послуги з переносу сайта.


Чому наша пропозиція варта уваги?

news primary icon 124

Вивільніть час для важливіших справ!

Зробимо все за Вас! Підготуємо місце на сервері, налаштуємо хостинг та скопіюємо Ваш сайт, підкажемо як налаштувати домен для роботи з нашим конструктором.

mouse dark icon 124

Продовжуйте користуватися перевагами конструктора!

Ми переносимо сайт в такий спосіб, що власнику не потрібні знання HTML, CSS та JavaScript щоб редагувати контент або макет сторінки. Всі інтерактивні елементи залишаться у справному стані.

manage red icon 124

Максимальна точність!

Ми не можемо гарантувати абсолютну точність копії. Але зробимо все можливе аби замовник отримав максимально схожу копію. Схожість копії та оригіналу буде на рівні 85-95 відсотків. 

money blue icon 124

Жодних ризиків!

Ми не беремо оплату наперед. Відповідно, якщо Вас не влаштує якість копії або функції конструктора, Ви можете відмовитись від оплати роботи. Після виконання роботи Ви матимете 14 днів безкоштовного тест-драйву!

Порівняння тарифів Tilda та Besite

Тариф
Tilda Personal
Besite базовий
Вартість за місяц
300 грн.
150 грн.
Кількість сайтів
1
1
Кількість сторінок
500
100
Місце на сервері
1 Гб
500 Мб
Підтримка декількох мов
Ні
Так
Безкоштовний піддомен 3-го рівня
Так
Так
Дизайнерські блоки
Так
Частково

Скільки це коштує та які умови

Кожен проєкт розглядається окремо, через різну складність. Після розгляду ми повідомемо про те, наскільки точну копію ми можемо зробити. Час виконання роботи від одного до декількох днів. Оплата після прийому виконаної роботи та 14 днів безкоштовного тест-драйву. Якщо Вас не влаштовує якість, Ви маєте право відмовитись від оплати за работу. Вартість копіювання: лендінг 500-1000 грн., сайт-візитка(до 5 сторінок) 1000-2000грн.

Поширені запитання

Так, якщо Ви власник доменного ім'я. У більшості випадків достатньо вказати IP-адресу сервера Besite в налаштуваннях доменного ім'я.
Ні, наразі такої інтеграції немає.
Ми можемо скопіювати як онлайн сайт, так і статичний HTML, який Ви можете експортувати в налаштуваннях сайта на Tilda.
Ви просто розміщуєте статичний HTML на сервері Besite?
Ні. Ми переносимо вміст за допомогою аналогічних компонентів. Такий процес виконується довше, ніж просте завантаження статичного HTML. Але перевагою є те, що Ви зможете пізніше редагувати вміст сайту власноруч, без залучення веб-розробника. Натомість, розміщення статичного HTML має недоліки: а) для того щоб змінити вміст, треба відкривати HTML-код і редагувати його. б) інтерактивні форми припиняють функціонувати.

Отримати оцінку перенесення сайту

Відправте нам адресу Вашого сайта, ми зробимо оцінку та надішлемо Вам пропозицію.