Що таке сайт, сайт-візитка, лендинг, сайт-портфоліо

Сайт - це веб-ресурс з однією або декількома сторінками, які розміщені в мережі Інтернет. Існує безліч класифікацій та різновидів сайтів. Основні з них:

- інтернет магазин;

- блог, портал;

- сайт-візитка, лендінг, односторінковий сайт.

Сайт-візитка – це невеликий веб-сайт (найчастіше на 1-5 сторінок), основна мета якого – презентація бізнесу, бренду, своїх робіт. Сайт-візитка необхідний насамперед для розвитку бізнесу, підвищення рівня довіри до бренду та найголовніше – залучення нових клієнтів. Навіть якщо у вас зовсім маленький бізнес і немає свого бренду, сайт-візитка чи лендинг – чудовий спосіб розповісти про свою справу світу, уявити галереї своїх робіт, викласти відео, контакти. У сучасному світі сторінки в соціальних мережах вже недостатньо для пошуку та придбання нових клієнтів. Особистий сайт дає набагато більше можливостей щодо наповнення, управління, розкручування, ніж соціальні мережі. Велика конкуренція в будь-якій галузі послуг або товарів, що стимулює виводити свій бізнес на новий рівень, використовувати більше можливостей для залучення нових клієнтів та збільшення продажів.

Є кілька варіантів створення сайту-візитки:

1. Замовити у веб-студії. З плюсів цього варіанта - унікальний дизайн, логотип, можлива велика функціональність. Основний мінус – це дуже висока вартість.

2. Зробити сайт на готовому CMS. Ви матимете можливість вибрати готовий шаблон сайту, досить велика функціональність та можливість додаткових плагінів. З мінусів - багато CMS додають свою рекламу, окремо потрібно буде шукати та оплачувати хостинг, доменне ім'я, тих. підтримку, можливо, веб-розробника.

3. Користуватися конструктором сайтів. Конструктори надають можливість вибору готового дизайну, систему керування (конструювання) вмістом. Функціональні можливості будуть обмежені, але програмне забезпечення регулярно оновлюється та доповнюється новими функціями. 

Наш проект пропонує оренду сайтів, зокрема сайтів-візиток, лендингів, односторінкових сайтів. Ми надаємо комплекс послуг:

- конструктор сайтів

- доменне ім'я 3-го рівня

- cтабільний хостинг

- сховище даних

- Тех. підтримка, консультації. 

Оренда сайту - це чудова можливість знайти нових замовників, прорекламувати свій товар, розповісти про свій бізнес БЕЗ ВЕЛИКИХ грошових витрат. Ви платите мінімальні кошти, отримуючи повноцінний сайт візитівку, розроблену на сучасній, стабільній платформі. Вартість нашого сайту-візитки буде посилена будь-якому бізнесу. Щомісячна оплата становить лише 150 грн/місяць. 

Також ми надаємо послугу "Сайт-візитівка під ключ". Тобто Ви отримуєте готовий проект в мережі Інтернет з обраною Вами темою з Каталогу тем, наповнений необхідною інформацією сайт. Також ми можемо настроїти Google рекламу. Все це ми надаємо протягом 24 годин. Дізнатися більше про послугу